Országgyűlési Választás

Tájékoztatjuk a választópolgárokat, hogy Fegyvernek településen a 2018. április 8-i országgyűlési képviselő választáson az alábbi szavazókörök működnek:
 
001. szavazókör Művelődési Ház Szent Erzsébet út 184.
 
002. szavazókör Étterem Hunyadi János út 1.
 
003. szavazókör Volt RÓNA Panzió Szent Erzsébet út 53.
 
004. szavazókör II. sz. Idősek Klubja Szent Erzsébet út 40.
 
005. szavazókör III. sz. Idősek Klubja Ady Endre út 42.
 
Helyi Választási Iroda
 
2018. április 8-i országgyűlési képviselők választása - szavazatszámláló bizottság tagjairól
 
I. sz. szavazókör Művelődési Ház Szent Erzsébet út 184.
 
Választott tag:
1. Négyesiné Derecskei Edina, Arany János út 3.
2. Lipcsei Anna Mária, Bajcsy-Zsilinszky út 6.
3. Hornyákné Szabó Bernadett, Bajcsy-Zsilinszky út 4.   
4. Siposné Szabó Erzsébet, Szent Erzsébet út 221/A. 
 
Delegált tag:
5. Vizkeleti László FIDESZ KDNP delegáltja  
6. Vizkeleti Lászlóné FIDESZ KDNP delegáltja  
 
Jegyzőkönyvvezető: Gál Istvánné
 
Póttag:
1. Doblerné Strígel Enikő, Táncsics Mihály út 164.
 
II. sz. szavazókör Étterem Hunyadi János út 1.
 
      Választott tag:
1. Vereb Olga, Dózsa György út 6.
2. Erdélyi Kata, Brigád út 18.
3. Bartáné Erdélyi Julianna, Táncsics Mihály út 101/A.
                                  
Delegált tag:
4. Hegedüs Józsefné, FIDESZ KDNP delegáltja
5. Fédererné Makk Erzsébet Éva, FIDESZ KDNP delegáltja  
6. Szarvák Pálné, Jobbik Magyarországért Mozgalom 
 
Jegyzőkönyvvezető: Temesváriné Bozsó Ágnes
 
Póttag:
1. Kóródi Petra, Szent Erzsébet út 130/A.
2. Czifra Zsigmondné, Jávorka Sándor út 2/B.
 
III. sz. szavazókör Volt Róna Panzió Szent Erzsébet út 53.
 
Választott tag:
1. Balogh Mihályné, Bacsó Béla út 1/B.
2. Rózant Anita, Gyóni Géza út 28/B.
3. Kovács Csaba, Szent Erzsébet út 67.
4. Cseszkáné Kovács Ágnes, Hársfa út 8/B.
 
Delegált tag:
5. Tháler Katalin, FIDESZ KDNP delegáltja
6. Gábli Simon, Jobbik Magyarországért Mozgalom  
 
Jegyzőkönyvvezető: Borbélyné Győri Györgyi
 
Póttag:
1. Barta Józsefné, Dózsa György út 64.  
 
IV. sz. szavazókör: II. sz. Idősek  Klubja  Szent Erzsébet út 40.
 
Választott tag:
1. Leblanc Lajosné, Marx Károly út 2/B.
2. Gődér Lászlóné, Gyóni Géza út 6.
3. Négyesi Tibor, Gyóni Géza út 11.
 
Delegált tag:
4. Nagy József, FIDESZ KDNP delegáltja     
5. Nagy Józsefné, FIDESZ KDNP delegáltja
6. Jónás János, Jobbik Magyarországért Mozgalom
 
Jegyzőkönyvvezető: Stefán Józsefné
 
Póttag:
1. Varga Tímea, Csillag út
2. Molnárné Nagy Kitti, Bartók Béla út 14.
 
V. sz. szavazókör: III. sz. Idősek Klubja  Ady Endre út 42. 
 
Választott tag:
1. Tukarcs Istvánné, Vörösmarty Mihály út 22.
2. Kollár Borbála Judit, Kossuth Lajos út  4.
3. Korpásné Nagy Judit, Háy Mihály út 35.
 
Delegált tag:
4. Dobler Andrea, FIDESZ Magyar Polgári Szövetség delegáltja  
5. Dobler Mihályné, FIDESZ Magyar Polgári Szövetség delegáltja
6. Magyar Zoltán, Jobbik Magyarországért Mozgalom   
 
Jegyzőkönyvvezető: Gődér Istvánné
 
Póttag:
1. Náhóczkiné Szőke Erika, Rózsa út 6/A.
2. Bencze Sándor, Ady E. út 48.
              
Tartalék jegyzőkönyvvezető:
 
1. Patakiné Holló Irén
2. Kelemenné Farkas Ildikó
 
Share/Save